Saku Spring 2018

03

Boys 2003

2×25 min

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 4 2 2 8:4 6 II.
FC Ajax Lasnamäe 4 1 3 2:12 3 V.
Laagri HK/AMJK 4 2 2 5:12 6 III.
FC Orbita Minsk 4 4 24:1 12 I.
LoPa Blue 4 1  3 3:13 3 IV.

23.03.2018

Nr Time Teams Score
1 12:00 Saku Sporting – FC Orbita Minsk 1:3
3 14:00 FC Ajax Lasnamäe – Saku Sporting 1:0
5 16:00 Laagri HK/AMJK – LoPa Blue 3:1
7 18:00 FC Orbita Minsk – LoPa Blue 7:0
9 20:00 FC Ajax Lasnamäe – Laagri HK/AMJK 1:2

24.03.2018

Nr Time Teams Score
11 10:00 Saku Sporting – Laagri HK/AMJK 4:0
13 12:00 FC Orbita Minsk – FC Ajax Lasnamäe 8:0
15 14:00 LoPa Blue – Saku Sporting 0:3
17 16:00 Laagri HK/AMJK – FC Orbita Minsk 0:6
19 18:00 LoPa Blue – FC Ajax Lasnamäe 2:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
Harju JK Jüri 4 4 2:16 0 V.
Raplamaa JK 4 1 1 2 3:8 4 III.
Riga FC 4 4 19:0 12 I.
JK Tallinna Kalev 4 1 1 2 4:20 4 IV.
NJS 4 3 1 17:1 9 II.

23.03.2018

Nr Time Teams Score
2 13:00 Harju JK Jüri – JK Tallinna Kalev 2:3
4 15:00 Raplamaa JK – Riga FC 0:3
6 17:00 Raplamaa JK – NJS 0:4
8 19:00 JK Tallinna Kalev – NJS 0:9
10 21:00 Riga FC – Harju JK Jüri 7:0

24.03.2018

Nr Time Teams Score
12 11:00 Harju JK Jüri – Raplamaa JK 0:2
14 13:00 Riga FC – JK Tallinna Kalev 8:0
16 15:00 NJS – Harju JK Jüri 4:0
18 17:00 JK Tallinna Kalev – Raplamaa JK 1:1
20 19:00 NJS – Riga FC 0:1

Place matches

25.03.2018

Nr Time Teams Score
21 09:00 FC Ajax Lasnamäe- Harju JK Jüri (9.-10.place) 1:2
22 10:00 FC Orbita Minsk – Riga FC (Final) 0:1
23 11:00 LoPa Blue – JK Tallinna Kalev (7.-8. place) 3:1
24 12:00 Saku Sporting – NJS (3.-4.place) 0:5
25 13:00 Laagri HK/AMJK – Raplamaa JK (5.-6.place) 2:2 (pen. 5:3)

04

Boys 2004

2×25 min

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 4 1 3 5:22 6 IV.
Nõmme Kalju FC 4 4 2:22 0 V.
I-HK 4 2 2 7:12 6 III.
FC Nõmme United 4 4 24:0 12 I.
HJK West 04 4 3  1 20:2 9 II.

30.03.2018

Nr Time Teams Score
1 12:00 Saku Sporting – FC Nõmme United 0:8
3 14:00 Nõmme Kalju FC – I-HK 0:4
5 16:00 Nõmme Kalju FC – HJK West 04 0:7
7 18:00 FC Nõmme United – HJK West 04 2:0
9 20:00 I-HK – Saku Sporting 3:0

31.03.2018

Nr Time Teams Score
11 10:00 HJK West 04 – I-HK 4:0
13 12:00 Saku Sporting – Nõmme Kalju FC 5:2
15 14:00 I-HK – FC Nõmme United 0:8
17 16:00 FC Nõmme united – Nõmme Kalju FC 6:0
19 18:00 HJK West 04 – Saku Sporting 9:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
JK Tallinna Kalev 4 1 1 2 5:18 4 IV.
Pärnu JK Poseidon 4 2 2 6:9 6 III.
KaaPo/TuNL 4 2 1 1 6:0 7 II.
FC Otepää 4 4 0:19 0 V.
HJK West 04 Sininen 4 4 30:0 12 I.

30.03.2018

Nr Time Teams Score
2 13:00 JK Tallinna Kalev -FC Otepää 4:0
4 15:00 Pärnu JK Poseidon – KaaPo/TuNL 0:1
6 17:00 Pärnu JK Poseidon – HJK West 04 Sininen 0:7
8 19:00 FC Otepää – HJK West 04 Sininen 0:9
10 21:00 KaaPo/TuNL – JK Tallinna Kalev 0:0

31.03.2018

Nr Time Teams Score
12 11:00 HJK West 04 Sininen – KaaPo/TuNL 1:0
14 13:00 JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Poseidon 1:5
16 15:00 KaaPo/TuNL – FC Otepää 5:0
18 17:00 FC Otepää – Pärnu JK Poseidon 0:1
20 19:00 HJK West 04 Sininen – JK Tallinna Kalev 13:0

Place matches

01.04.2018

Nr Time Teams Score
21 09:00 Nõmme Kalju FC – FC Otepää (9.-10.place) 4:1
22 10:00 Saku Sporting – JK Tallinna Kalev (7.-8.place) 5:2
23 11:00 I-HK – Pärnu JK Poseidon (5.-6.place) 0:1
24 12:00 HJK West 04 – KaaPo/TuNl (3.-4.place) 2:0
25 13:00 FC Nõmme United – HJK West 04 Sininen (Final) 0:1

05

Boys 2005

2×25 min

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 3 2 1 10:2 7 I.
JK Tammeka I 3 3 1:27 0 IV.
RiPs Valkoinen 3 1 2 7:5 3 III.
Toivalan Urhelijat 3 2 17:1 7 I.

06.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 13:00 Saku Sporting – JK Tammeka I 7:1
5 1 15:00 RiPs Valkoinen – Toivalan Urhelijat 1:2
9 1 17:00 Saku Sporting – RiPs Valkoinen 3:1
13 1 19:00 JK Tammeka I – Toivalan Urhelijat 0:15

07.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
17 1 10:00 JK Tammeka I – RiPs Valkoinen 0:5
21 1 12:00 Saku Sporting – Toivalan Urhelijat 0:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
JK Tallinna Kalev Jüri II 3 1 2 9:9 3 III.
 Saku Sporting II 3 3 13:1 9 I.
RiPs Sininen 3 2 1 16:1 6 II.
HJK City 05 Valkoinen 3 3 0:27 0 IV.

06.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
2 2 13:00 JK Tallinna Kalev Jüri II – Saku Sporting II 1:2
6 2 15:00 RiPs Sininen – HJK City 05 Valkoinen 9:0
10 2 17:00 JK Tallinna Kalev Jüri II – RiPs Sininen 0:7
14 2 19:00 Saku Sporting II  – HJK City 05 Valkoinen 10:0

07.04.2018

Nr Time Teams Score
18 10:00 Saku Sporting II – RiPs Sininen 1:0
22 12:00 JK Tallinna Kalev Jüri II – HJK City 05 Valkoinen 8:0

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 FC Espoo Sininen 3 1 2 9:3 3 III.
JK Tallinna Kalev Jüri I 3 1 1 2:2 3 II.
Raasiku FC Joker 3 3 0:17 0 IV.
HJK City 05 Sinivalkoinen 3 3 3:0 9 I.

06.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
3 1 14:00 FC Espoo Sininen – JK Tallinna Kalev Jüri I 1:2
7 1 16:00 Raasiku FC Joker – HJK City 05 Sinivalkoinen 0:1
11 1 18:00 JK Tallinna Kalev Jüri I – HJK City 05 Sinivalkoinen 0:1
15 1 20:00 FC Espoo Sininen – Raasiku FC Joker 8:0

07.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
19 1 11:00 FC Espoo Sininen – HJK City 05 Sinivalkoinen 0:1
23 1 13:00 JK Tallinna Kalev Jüri I – Raasiku FC Joker 8:0

Group D

Team G W D L Dif Points Place
 FC Espoo Valkoinen 3 2 1 11:4 6 II.
JK Tammeka II 3 3 1:18 0 IV.
FC Ilves Tampere 3 1 2 2:2 3 III.
HJK City 05 Sininen 3 3 11:1 9 I.

06.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
4 2 14:00 FC Espoo Valkoinen – JK Tammeka II 10:0
8 2 16:00 FC Ilves Tampere – HJK City 05 Sininen 0:1
12 2 18:00 JK Tammeka II – HJK City 05 Sininen 1:6
16 2 20:00 FC Espoo Valkoinen – FC Ilves Tampere 1:0

07.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
20 2 11:00 HJK Sininen – FC Espoo Valkoinen 4:0
24 2 13:00 JK Tammeka II – FC Ilves Tampere 0:2

Place matches

07.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
25 1 15:00 JK Tammeka I – Raasiku FC Joker (13.-16.place) 1:2
26 2 16:00 HJK City 05 Valkoinen – JK Tammeka II (13.-16. place) 4:2
27 1 17:00 RiPs Valkoinen – FC Espoo Sininen (9.-12.place) 0:8
28 2 17:00 JK Tallinna Kalev Jüri II- FC Ilves Tampere (9.-12.place) 5:0
29 1 18:00 Saku Sporting – JK Tallinna Kalev Jüri I(5.-8.place) 0:4
30 2 18:00 RiPs Sininen – FC Espoo Valkoinen (5.-8.place) 2:0
31 1 19:00 Toivalan Urhelijat – HJK City 05 Sinivalkoinen (1.-4. place) 1:1 (pen. 2:3)
32 2 19:00 Saku Sporting II – HJK City 05 Sininen (1.-4.place) 4:0

08.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
33 1 10:00 JK Tammeka I – JK Tammeka II (15.-16. place) 1:1 (pen. 2:0)
34 2 10:00 Raasiku FC Joker – HJK City 05 Valkoinen (13.-14. place) 6:0
35 1 11:00 RiPs Valkoinen – FC Ilves Tampere (11.-12.place) 2:1
36 2 11:00 JK Tallinna Kalev Jüri II – FC Espoo Sininen (9.-10.place) 1:7
37 1 12:00 Saku Sporting – FC Espoo Valkoinen (7.-8.place) 0:4
38 2 12:00 RiPs Sininen – JK Tallinna Kalev Jüri I (5.-6.place) 3:0
39 1 13:00 Toivalan Urhelijat  – HJK City 05 Sininen (3.-4.place) 0:3
40 2 13:00 Saku Sporting II – HJK City 05 Sinivalkoinen (FINAL) 2:1

06

Boys 2006

2×20 min

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 5 3 1 1 14:13 10 II.
Raplamaa JK II 5 1 1 3 4:13 4 V.
JK Tammeka 5 0 1 4 0:17 1 VI.
FC Espoo Musta 5 5 0 0 39:1 15 I.
FC Ilves Tampere 5 2 1  2 8:6 7 III.
Tabasalu JK 5 2 0 3 8:23 6 IV.

06.04.2018

Nr Time Pitch nr. Teams Score
1 11:30 1 JK Tammeka – FC Espoo Musta 0:7
3 12:20 1 Raplamaa JK II – Tabasalu JK 1:2
5 13:10 1 JK Tammeka – Saku Sporting 0:6
7 14:00 1 FC Ilves Tampere – Tabasalu JK 6:1
9 14:50 1 Saku Sporting  – Raplamaa JK II 1:1
11 15:40 1 FC Espoo Musta – FC Ilves Tampere 3:1

07.04.2018

Nr Time Pitch nr. Teams Score
13 10:00 1 Saku Sporting  – FC Ilves Tampere 2:0
15 10:50 1 FC Espoo Musta – Raplamaa JK II 9:0
17 11:40 1 JK Tammeka – FC Ilves Tampere 0:0
19 12:30 1 FC Espoo Musta – Tabasalu JK 11:0
21 13:20 1 JK Tammeka – Raplamaa JK II 0:2
23 14:00 1 Tabasalu JK – Saku Sporting 3:5
25 15:30 1 JK Tammeka – Tabasalu JK 0:2
27 16:20 1 Raplamaa JK II – FC Ilves Tampere 0:1
29 17:10 1 FC Espoo Musta – Saku Sporting 9:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
JK Volta 5 2 1 2 8:10 7 IV.
Raplamaa JK I 5 4 1 0 12:5 13 I.
FC Tiigrid 5 3 0 2 14:5 9 II.
EPS Valkoinen 5 2 0 3 12:7 6 V.
Laagri HK/AMJK 5 0 0 5 2:19 0 VI.
JK Tabasalu T  5 2 2 1 6:6 8 III.

06.04.2018

Nr Time Pitch nr Teams Score
2 11:30 2 JK Volta – Raplamaa JK I 0:2
4 12:20 2 FC Tiigrid – EPS Valkoinen 4:0
6 13:10 2 Laagri HK/AMJK – JK Tabasalu T 0:2
8 14:00 2 FC Tiigrid – JK Volta 6:0
10 14:50 2 Raplamaa JK I – JK Tabasalu T 2:2
12 15:40 2 EPS Valkoinen – Laagri HK/AMJK 6:0

07.04.2018

Nr Time Pitch nr. Teams Score
14 10:00 2 JK Volta – Laagri HK/AMJK 5:0
16 10:50 2 EPS Valkoinen – JK Tabasalu T 3:0
18 11:40 2 FC Tiigrid – Laagri HK/AMJK 2:1
20 12:30 2 EPS Valkoinen – Raplamaa JK I 1:2
22 13:20 2 JK Tabasalu T – JK Volta 0:0
24 14:10 2 Raplamaa JK I – FC Tiigrid 2:1
26 15:30 2 FC Tiigrid – JK Tabasalu T 1:2
28 16:20 2 Raplamaa JK I – Laagri HK/AMJK 4:1
30 17:10 2 EPS Valkoinen – JK Volta 2:3

Place matches

08.04.2018

Nr Time Pitch nr. Teams Score
31 10:00 1 JK Tammeka – Laagri HK/AMJK (11.-12) 0:2
32 10:00 2 Raplamaa JK II – EPS Valkoinen (9.-10.place) 0:10
33 10:50 1 Tabasalu JK – JK Volta (7.-8.place) 0:4
34 10:50 2 FC Ilves Tampere – JK Tabasalu T (5.-6.place) 0:0 (pen 2:1)
35 11:40 1 Saku Sporting – FC Tiigrid (3.-4. place) O:3
36 11:40 2 FC Espoo Musta – Raplamaa JK I (FINAL)  0:0 (pen 6:5)

07

Boys 2007

2×20 min

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting Valge 6 1 0 5 3:25 3 6
JK Tabasalu Valge 6 0 0 6 2:53 0 7
JK Tabasalu Sinine 6 4 0 2 27:4 12 3
FC Nõmme Kalju Must 6 5 0 1 31:3 15 2
FC Nõmme Kalju Sinine 6 2 0 4 6:10 6 5
Saku Sporting Sinine 6 6 0 0 31:2 18 1
JK Tallinna Kalev 6 3 0 3 8:11 9 4

13.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 14:00 JK Tabasalu Valge – JK Tabasalu Sinine 0:14
2 1 14:50 Saku Sporting Valge – Saku Sporting Sinine 0:6
3 1 15:40 JK Tabasalu Valge – JK Tallinna Kalev 0:4
4 1 16:30 JK Tabasalu Sinine – FC Nõmme Kalju Must 1:3
5 1 17:20 FC Nõmme Kalju Sinine – Saku Sporting Valge 3:0
6 1 18:10 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting Sinine 1:3
7 1 19:00 FC Nõmme Kalju Sinine – FC Nõmme Kalju Must 0:4

14.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
8 1 10:00 FC Nõmme Kalju Sinine – Saku Sporting Sinine 0:2
10 1 10:50 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting Valge 1:0
11 1 11:40 JK Tabasalu Sinine – Saku Sporting Sinine 0:1
12 1 12:30 JK Tabasalu Valge – Saku Sporting Valge 2:3
13 1 13:20 JK Tallinna Kalev – FC Nõmme Kalju Sinine 2:0
14 1 14:10 FC Nõmme Kalju Must – JK Tabasalu Valge 12:0
15 1 15:00 FC Nõmme Kalju Sinine – JK Tabasalu Sinine 0:2
16 1 15:50 Saku Sporting Sinine – FC Nõmme Kalju Must 2:1
17 1 16:40 JK Tabasalu Sinine – Saku Sporting Valge 7:0
18 1 17:30 JK Tallinna Kalev – FC Nõmme Kalju Must 0:5

15.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
19 1 10:00 Saku Sporting Sinine – JK Tabasalu Valge 17:0
20 1 10:50 Saku Sporting Valge – FC Nõmme Kalju Must 0:6
21 1 11:40 FC Nõmme Kalju Sinine – JK Tabasalu Valge 3:0
22 1 12:30 JK Tallinna Kalev – JK Tabasalu Sinine 0:3

Boys 2008

2×20 min

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 4 1 0 3 7:20 3 4
Rae Spordikool / Kalev II 3 2 1 0 16:3 7 2
JK Tallinna Kalev 4 0 0 4 1:34 0 5
Nõmme Kalju FC Valge 4 3 1 0 25:0 10 1
MasKI 4 2 0  2 16:16 6 3

13.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 15:00 Saku Sporting – Nõmme Kalju FC Valge 0:5
3 1 15:50 Rae Spordikool / Kalev II – JK Tallinna Kalev 9:1
5 1 16:40 Nõmme Kalju FC Valge – MasKI 6:0
7 1 17:30 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting 0:3
9 1 18:20 Rae Spordikool / Kalev II – MasKI 7:2

14.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
11 1 11:00 MasKI – JK Tallinna Kalev 8:0
13 1 11:50 Nõmme Kalju FC Valge – Rae Spordikool / Kalev II 0:0
15 1 12:40 MasKI – Saku Sporting 6:3
17 1 13:30 JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC Valge 0:14
19 1 14:20 Saku Sporting – Rae Spordikool / Kalev II 1:9

Group B

Team G W D L Dif Points Place
Harju JK Laagri 4 3 1 0 14:5 10 2
Nõmme Kalju FC Oranž 4 3 1 0 15:3 10 1
Keila JK 4 2 0 2 10:9 6 3
Rae Spordikool / Kalev I 4 1 0 3 6:18 3 4
FC Infonet 4 0 0 4 5:15 0 5

13.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
4 2 15:50  Nõmme Kalju FC Oranž – Keila JK 4:0
6 2 16:40 Rae Spordikool / Kalev I – FC Infonet 3:2
8 2 17:30 Keila JK – Harju JK Laagri 2:3
10 2 18:20 Nõmme Kalju FC Oranž – FC Infonet 4:2

14.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
2 2 10:00 Harju JK Laagri – Rae Spordikool / Kalev I  6:1
12 2 11:00 FC Infonet – Keila JK 0:4
14 2 11:50 Rae Spordikool / Kalev I – Nõmme Kalju FC Oranž 0:6
16 2 12:40 FC Infonet – Harju JK Laagri 1:4
18 2 13:30 Keila JK – Rae Spordikool / Kalev I 4:2
20 2 14:20 Harju JK Laagri – Nõmme Kalju FC Oranž 1:1

Place matches

14.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
21 1 15:30 A4 – B3 (5.-8.place) Saku Sporting-Keila JK 9:1
22 2 15:30 A3 – B4 (5.-8.place) MasKi -Rae Spordikool/Kalev I 7:0
23 1 16:20 A2 – B1 (1.-4.place) Rae Spordikool/Kalev II -Nõmme Kalju FC Oranz 8:0
24 2 16:20 A1 – B2 (1.-4.place) Nõmme Kalju FC Valge -Harju JK Laagri 11:0

15.04.2018

Nr Pitch Time Teams Score
25 1 10:00 JK Tallinna Kalev-                                     (9.-10. place)  2:1
26 1 10:50 Keila JK-Rae Spordikool/Kalev I (7.-8.place) 2:2 ( pen. 3:5)
27 2 10:50 Saku Sporting- MasKi (5.-6.place) 2:5
28 1 11:40 Nõmme Kalju FC Oranz- Harju JK Laagri (3.-4.place) 0:3
29 2 11:40 Rae Spordikool/Kalev II- Nõmme Kalju FC Valge( Final) 3:3 ( pen 5:4)

10

Boys 2010

2×12 min

Group A

Team
JK Tabasalu I
Pärnu JK Vaprus I
JK Tallinna Kalev I
FC Flora Valge I
FC Santos Tartu

21.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 1 10:00 JK Tabasalu I – FC Flora Valge I
2 1 10:30 Pärnu JK Vaprus I – JK Tallinna Kalev I
3 1 11:00 FC Flora Valge I – FC Santos Tartu
4 1 11:30 JK Tallinna Kalev I – JK Tabasalu I
5 1 12:00 Pärnu JK Vaprus I – FC Santos Tartu
6 1 12:30 JK Tallinna Kalev I – FC Flora Valge I
7 1 13:00 JK Tabasalu I – Pärnu JK Vaprus I
8 1 13:30 FC Santos Tartu – JK Tallinna Kalev I
9 1 14:00 FC Flora Valge I – Pärnu JK Vaprus I
10 1 14:30 FC Santos Tartu – JK Tabasalu I

Group B

Team
Saku Sporting I
FC Flora Valge II
Pärnu JK Poseidon I
Harju JK Jüri I
Pärnu JK Vaprus II

21.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 2 10:00 Saku Sporting I – Harju JK Jüri I
2 2 10:30 FC Flora Valge II – Pärnu JK Poseidon I
3 2 11:00 Harju JK Jüri I – Pärnu JK Vaprus II
4 2 11:30 Pärnu JK Poseidon I – Saku Sporting I
5 2 12:00 FC Flora Valge II – Pärnu JK Vaprus II
6 2 12:30 Pärnu JK Poseidon I – Harju JK Jüri I
7 2 13:00 Saku Sporting I – FC Flora Valge II
8 2 13:30 Pärnu JK Vaprus II – Pärnu JK Poseidon I
9 2 14:00 Harju JK Jüri I – FC Flora Valge II
10 2 14:30 Pärnu JK Vaprus II – Saku Sporting I

Group C

Team
Kohila JK Püsivus I
Pärnu JK Poseidon II
Pärnu JK Vaprus III
Saku Sporting II
 Laagri HK/AMJK

21.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 3 10:00 Kohila JK Püsivus I – Saku Sporting II
2 3 10:30 Pärnu JK Poseidon II – Pärnu JK Vaprus III
3 3 11:00 Saku Sporting II – Laagri HK/AMJK
4 3 11:30 Pärnu JK Vaprus III – Kohila JK Püsivus I
5 3 12:00 Pärnu JK Poseidon II – Laagri HK/AMJK
6 3 12:30 Pärnu JK Vaprus III – Saku Sporting II
7 3 13:00 Kohila JK Püsivus I – Pärnu JK Poseidon II
8 3 13:30 Laagri HK/AMJK – Pärnu JK Vaprus III
9 3 14:00 Saku Sporting II – Pärnu JK Poseidon II
10 3 14:30 Laagri HK/AMJK – Kohila JK Püsivus I

Group D

Team
JK Tallinna Kalev II
Kohila JK Püsivus II
Harju JK Jüri
JK Volta
JK Tammeka Kollane

21.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 4 10:00 JK Tallinna Kalev II – JK Volta
2 4 10:30 Kohila JK Püsivus II – Harju JK Jüri
3 4 11:00 JK Volta – JK Tammeka Kollane
4 4 11:30 Harju JK Jüri – JK Tallinna Kalev II
5 4 12:00 Kohila JK Püsivus II – JK Tammeka Kollane
6 4 12:30 Harju JK Jüri – JK Volta
7 4 13:00 JK Tallinna Kalev II – Kohila JK Püsivus II
8 4 13:30 JK Tammeka Kollane – Harju JK Jüri
9 4 14:00 JK Volta – Kohila JK Püsivus II
10 4 14:30 JK Tammeka Kollane – JK Tallinna Kalev II

Teams

Team
Saku Sporting I
Saku Sporting II
Harju JK Jüri
Pärnu JK Poseidon I
Pärnu JK Poseidon II
JK Tammeka Kollane
Pärnu Vaprus I
Pärnu Vaprus II
Pärnu Vaprus III
JK Tallinna Kalev Sinine
JK Tallinna Kalev Valge
Harju JK Jüri
JK Volta
FC Flora Valge I
FC Flora Valge II
FC Santos Tartu
Tabasalu I
Laagri HK/AMJK
JK Kohila Püsivus
JK Kohila Püsivus II

11

Boys 2011

2×12 min

Group A

Team
Saku Sporting I
FC Tallinn I
Viimsi MRJK I
JK Tallinna Kalev I
FC Ararat I

22.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 1 10:00 Saku Sporting I – JK Tallinna Kalev I
2 1 10:30 FC Tallinn I – Viimsi MRJK I
3 1 11:00 JK Tallinna Kalev I – FC Ararat I
4 1 11:30 Viimsi MRJK I – Saku Sporting I
5 1 12:00 FC Tallinn I – FC Ararat I
6 1 12:30 Viimsi MRJK I – JK Tallinna Kalev I
7 1 13:00 Saku Sporting I – FC Tallinn I
8 1 13:30 FC Ararat I – Viimsi MRJK I
9 1 14:00 JK Tallinna Kalev I – FC Tallinn I
10 1 14:30 FC Ararat I – Saku Sporting I

Group B

Team
FC Tallinn II
FC Kose
Pärnu JK Vaprus I
 Saku Sporting II
Pärnu JK Poseidon I

22.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 2 10:00 FC Tallinn II – Saku Sporting II
2 2 10:30 FC Kose – Pärnu JK Vaprus I
3 2 11:00 Saku Sporting II – Pärnu JK Poseidon I
4 2 11:30 Pärnu JK Vaprus I – FC Tallinn II
5 2 12:00 FC Kose – Pärnu JK Poseidon I
6 2 12:30 Pärnu JK Vaprus I – Saku Sporting II
7 2 13:00 FC Tallinn II – FC Kose
8 2 13:30 Pärnu JK Poseidon I – Pärnu JK Vaprus I
9 2 14:00 Saku Sporting II – FC Kose
10 2 14:30 Pärnu JK Poseidon I – FC Tallinn II

Group C

table border=”1″ cellspacing=”1″ cellpadding=”1″>

Team  FC Tallinn I.K Pärnu JK Poseidon II Pärnu JK Vaprus II Viimsi MRJK II FC Ararat II

22.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 3 10:00 FC Tallinn I.K – Viimsi MRJK II
2 3 10:30 Pärnu JK Poseidon II – Pärnu JK Vaprus II
3 3 11:00 Viimsi MRJK II – FC Ararat II
4 3 11:30 Pärnu JK Vaprus II – FC Tallinn I.K
5 3 12:00 Pärnu JK Poseidon II –  FC Ararat II
6 3 12:30 Pärnu JK Vaprus II – Viimsi MRJK II
7 3 13:00 FC Tallinn I.K – Pärnu JK Poseidon II
8 3 13:30 FC Ararat II – Pärnu JK Vaprus II
9 3 14:00 Viimsi MRJK II – Pärnu JK Poseidon II
10 3 14:30 FC Ararat II – FC Tallinn I.K

Group D

Team
JK Tallinna Kalev II
JK Volta
JK Kuusalu Kalev
Harju JK Jüri II
Pärnu JK Vaprus III

22.04.2018

Nr Pitch Time Teams
1 4 10:00 JK Tallinna Kalev II – Harju JK Jüri II
2 4 10:30 JK Volta – JK Kuusalu Kalev
3 4 11:00 Harju JK Jüri II – Pärnu JK Vaprus III
4 4 11:30 JK Kuusalu Kalev – JK Tallinna Kalev II
5 4 12:00 JK Volta – Pärnu JK Vaprus III
6 4 12:30 JK Kuusalu Kalev – Harju JK Jüri II
7 4 13:00 JK Tallinna Kalev II – JK Volta
8 4 13:30 Pärnu JK Vaprus III – JK Kuusalu Kalev
9 4 14:00 Harju JK Jüri II – JK Volta
10 4 14:30 Pärnu JK Vaprus III – JK Tallinna Kalev II

Teams

Team
Saku Sporting I
Saku Sporting II
Pärnu JK Poseidon I
Pärnu JK Poseidon II
Pärnu Vaprus I
Pärnu Vaprus II
Pärnu Vaprus III
JK Tallinna Kalev Sinine
JK Tallinna Kalev Valge
FC Tallinn I.K.
Harju JK Jüri
JK Volta
FC Kose
FC Tallinn I
FC Tallinn II
JK Kuusalu Kalev
Viimsi MRJK I
Viimsi MRJK II
FC Ararat I
FC Ararat II
Scroll Up