Boys 2004

22.-24.03
2×20 min
Saku and Kalevi artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 Pärnu JK Vaprus 5 1 2 2 9:10 5 5
 Saku Sporting 5 3 1 1 11:3 10 2
 JK Tallinna Kalev 5 3 2 10:1 11 1
 JäPs 5 1 4 5:27 1 6
 TPK 04 5 2 2 1 13:4 8 3
 Ekerö IK 5 2 3 8:11 6 4

22.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
1 12:00 Saku Saku Sporting – Pärnu JK Vaprus 2:1
3 13:40 Saku Saku Sporting – JK Tallinna Kalev 0:0
5 15:20 Saku Ekerö IK – JäPs 3:1
7 17:00 Saku JäPs – TPK 04 0:10
9 18:40 Saku JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus 3:0
11 20:20 Saku TPK 04 – Ekerö IK 1:3

23.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
14 09:00 Kalevi JK Tallinna Kalev – JäPs 4:0
15 09:50 Saku Saku Sporting – TPK 04 1:2
18 10:40 Kalevi JK Tallinna Kalev – Ekerö IK 3:1
19 11:30 Saku TPK 04 – Pärnu JK Vaprus 0:0
21 12:20 Saku JäPs – Saku Sporting 0:6
22 13:10 Saku Ekerö IK – Pärnu JK Vaprus 1:4
25 15:40 Saku TPK 04 – JK Tallinna Kalev 0:0
27 17:20 Saku JäPs – Pärnu JK Vaprus 4:4
30 19:50 Saku Ekerö IK – Saku Sporting 0:2

 

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 FC Flora 5 5 2:18 0 6
 JK Tabasalu 5 4 1 13:2 13 2
 JK Tallinna Kalev 05 5 2 1 2 6:7 7 4
 EPS 5 2 1 2 7:7 7 3
 KuPS 5 4 1 16:2 13 1
 IF Gnistan 5 1 4 6:14 3 5

22.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
2 12:50 Saku JK Tabasalu – FC Flora 3:0
4 14:30 Saku FC Flora – JK Tallinna Kalev 05 0:4
6 16:10 Saku IF Gnistan – EPS 2:5
8 17:50 Saku EPS – KuPs 0:2
10 19:30 Saku JK Tallinna Kalev 05 – IF Gnistan 1:0
12 21:10 Saku JK Tabasalu – KuPs 2:2

23.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
13 09:00 Saku IF Gnistan – FC Flora 4:2
16 09:50 Kalevi JK Tallinna Kalev 05 – EPS 1:1
17 10:40 Saku IF Gnistan – JK Tabasalu 0:3
20 11:30 Kalevi JK Tallinna Kalev 05 – KuPs 0:3
23 14:00 Saku EPS – FC Flora 1:0
24 14:50 Saku FC Flora – KuPs 0:6
26 16:30 Saku JK Tabasalu – EPS 2:0
28 18:10 Saku JK Tabasalu – JK Tallinna Kalev 05 3:0
29 19:00 Saku KuPs – IF Gnistan 3:0

Place matches

24.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
31 09:00 Saku JäPs – FC Flora (11.-12.place) 0:2
32 09:50 Saku Pärnu JK Vaprus – IF Gnistan (9.-10.place) 1:2
33 10:40 Saku Ekerö IK – JK Tln Kalev 05 (7.-8.place) 1:0
34 11:30 Saku TPK 04 – EPS (5.-6.place) 4:1
35 12:20 Saku Saku Sporting – JK Tabasalu (3.-4.place) 0:2
36 13:10 Saku JK Tallinna Kalev –  KuPS  (Final) 0:0 pen. 5:6

14:00 Award ceremony in Saku!

Scroll Up