Boys 2015 (06.-07.04)

Tournament info

Playtime: 1x30
Players on the pitch: 7v7
Ball size: 3
Tournament date: 06-07.04.2024
Location: Sõle hall

Group A

Team
G
W
D
L
Dif
Points
Place
Saku Sporting Sinine
4
4
-
-
12:3
12
I.
FC Flora Valged
4
2
-
2
6:10
6
II.
PPJ Lauttasaari White
4
1
-
3
6:14
3
IV.
Aruküla FC Joker
4
1
-
3
5:12
3
V.
JK Tabasalu
4
2
-
1
8:8
6
III.
06.04.2024
Nr
Pitch
Time
Teams
Score
1
10:00
1
Saku Sporting Sinine - Aruküla FC Joker
7:1
2
10:00
2
FC Flora Valged - PPJ Lauttasaari White
3:1
9
11:10
1
Aruküla FC Joker - PPJ Lauttasaari White
2:3
10
11:10
2
Saku Sporting Sinine - FC Flora Valged
7:1
17
12:55
1
JK Tabasalu - Saku Sporting Sinine
0:5
18
12:55
2
Aruküla FC Joker - FC Flora Valged
2:0
25
14:40
1
JK Tabasalu - Aruküla FC Joker
2:0
26
14:40
2
PPJ Lauttasaari White - Saku Sporting Sinine
1:3
33
17:00
1
JK Tabasalu - PPJ Lauttasaari White
6:1
37
18:10
1
FC Flora Valged - JK Tabasalu
2:0

Group B

Team
G
W
D
L
Dif
Points
Place
FC Flora Rohelised
4
4
-
-
15:4
12
I.
Maardu LM Valge
4
1
-
3
8:17
3
III.
BK-46
4
1
-
3
7:10
3
IV.
FC Ararat Punane
4
3
-
1
21:4
9
II.
JK Tammeka Valge
4
1
-
2
1:18
3
V.
06.03.2024
Nr
Pitch
Time
Teams
Score
3
10:00
3
FC Flora Rohelised - FC Ararat Punane
2:1
4
10:00
4
Maardu LM Valge - BK-46
1:4
11
11:10
3
FC Flora Rohelised - Maardu LM Valge
7:0
12
11:10
4
BK-46 - FC Ararat Punane
1:5
19
12:55
3
JK Tammeka Valge - FC Flora Rohelised
1:2
20
12:55
4
FC Ararat Punane - Maardu LM Valge
6:0
27
14:40
3
FC Ararat Punane - JK Tammeka Valge
9:0
28
14:40
4
BK-46 - FC Flora Rohelised
2:3
34
17:00
2
JK Tammeka Valge - BK-46
1:0
38
18:10
2
Maardu LM Valge - JK Tammeka Valge
7:0

Group C

Team
G
W
D
L
Dif
Points
Place
Maardu LM Sinine
4
3
1
-
18:5
10
II.
FC Ararat Sinine
4
3
1
-
20:5
10
I.
JK Tallinna Kalev Valge
4
1
-
3
7:14
3
IV.
Põhja-Tallinna JK Volta
4
2
-
2
9:9
6
III.
Football Alliance Adaži II
4
-
-
4
2:22
0
V.
06.04.2024
Nr
Pitch
Time
Teams
Score
5
16:25
1
Maardu LM Sinine - Saku Sporting Sinine
4:1
6
10:35
2
FC Ararat Sinine - JK Tallinna Kalev Valge
6:1
13
11:45
1
Maardu LM Sinine - FC Ararat Sinine
2:2
14
11:45
2
JK Tallinna Kalev Valge - Põhja-Tallinna JK Volta
1:2
21
14:05
1
Football Alliance Adaži II - Maardu LM Sinine
0:7
22
14:05
2
Põhja-Tallinna JK Volta - FC Ararat Sinine
2:3
29
15:50
1
Põhja-Tallinna JK Volta - Football Alliance Adaži II
4:1
30
15:50
2
JK Tallinna Kalev Valge - Maardu LM Sinine
2:5
35
17:00
3
Football Alliance Adaži II - JK Tallinna Kalev Valge
1:3
39
18:10
3
FC Ararat Sinine - Football Alliance Adaži II
8:0

Group D

Team
G
W
D
L
Dif
Points
Place
Nõmme Kalju FC
4
3
-
1
20:3
9
I.
PPJ Lauttasaari Blue
4
-
1
2
2:22
1
V.
JK Tallinna Kalev Sinine
4
1
-
3
5:14
3
IV.
Haapsalu JK Kratid
4
1
1
2
7:19
4
III.
Football Alliance Adaži I
4
4
-
-
25:4
12
I.
06.04.2024
Nr
Pitch
Time
Teams
Score
7
10:35
3
Nõmme Kalju FC - Haapsalu JK Kratid
8:0
8
10:35
4
PPJ Lauttasaari Blue - JK Tallinna Kalev Sinine
0:2
15
11:45
3
Nõmme Kalju FC - PPJ Lauttasaari Blue
10:0
16
11:45
4
JK Tallinna Kalev Sinine - Haapsalu JK Kratid
3:4
23
14:05
3
Football Alliance Adaži I - Haapsalu JK Kratid
6:1
24
14:05
4
JK Tallinna Kalev Sinine - Nõmme Kalju FC
0:2
31
15:50
3
Football Alliance Adaži I - Nõmme Kalju FC
3:0
32
15:50
4
PPJ Lauattsaari Blue - Haapsalu JK Kratid
2:2
36
17:00
4
Football Alliance Adaži I - JK Tallinna Kalev Sinine
8:0
40
18:10
4
PPJ Lauttasaari Blue - Football Alliance Adaži I
3:8

Place Matches

07.04.2024
Nr
Pitch
Time
Teams
Score
41
10:35
1
Aruküla FC Joker -Football Alliance Adaži II (17-20.place)
0:2
42
10:00
2
JK Tammeka Valge - PPJ Lauttasaari Blue (17-20.place)
6:2
43
10:00
3
PPJ Lauttasaari White - JK Tallinna Kalev Valge (13-16.place)
1:8
44
10:00
4
BK-46 - JK Tallinna Kalev Sinine (13-16.place)
1:2
45
10:35
1
JK Tabasalu - Põhja-Tallinna JK Volta (9-12.place)
1:7
46
10:35
2
Maardu LM Valge - Haapsalu JK Kratid (9-12.place)
6:3
47
11:10
1
Aruküla FC Joker - PPJ Lauttasaari Blue (19-20.place)
1:3
48
11:10
2
JK Tammeka Valged -FC Alliance Adaži II (17-18.place)
3:1
49
11:10
3
PPJ Lauttasaari White -BK-46 (15-16.place)
1:2
50
11:10
4
JK Tallinna Kalev Valge - JK Tallinna Kalev Sinine (13-14.place)
5:1
51
11:40
1
Saku Sporting Sinine - Maardu LM Sinine (1-8.place)
1:2
52
11:40
2
FC Flora Rohelised - Nõmme Kalju FC (1-8.place)
1:0
53
11:40
3
FC Flora Valged - FC Ararat Sinine (1-8.place)
0:11
54
11:40
4
Football Alliance Adaži I - FC Ararat Punane (1-8.place)
3:2
55
12:15
1
JK Tabasalu - Haapsalu JK Kratid (11-12.place)
1:2
56
12:15
2
Põhja-Tallinna JK Volta - Maardu LM Valge(9-10.place)
3:0
57
12:50
1
Saku Sporting - Nõmme Kalju FC (5-8.place)
5:3
58
12:50
2
FC Flora Valged - FC Ararat Punane (5-8.place)
0:11
59
12:50
3
Maardu LM Sinine - FC Flora Rohelised (1-4.place)
6:2
60
12:50
4
FC Ararat Sinine - Football Alliance Adaži I (1-4.place)
2:2 (7:8)
61
14:00
1
Nõmme Kalju FC - FC Flora Valged (7-8.place)
5:0
62
14:00
2
Saku Sporting - FC Ararat Punane (5-6.place)
3:3 (3:1)
63
14:00
3
FC Flora Rohelised - FC Ararat Punane (3-4.place)
1:4
64
14:00
4
Maardu LM Sinine - Football Alliance Adaži I (Final)
4:2

Teams

Team
Saku Sporting Sinine
FC Flora Rohelised
BK-46
FC Flora Valged
Maardu LM Sinine
Maardu LM Valge
FC Ararat Sinine
FC Ararat Punane
PPJ Lauttasaari Blue
PPJ Lauttasaari White
JK Tallinna Kalev Valge
Nõmme Kalju FC
JK Tallinna Kalev Sinine
FC Joker Aruküla
Football Alliance Adaži I
Football Alliance Adaži II
JK Tammeka Valge
Haapsalu JK Kratid
JK Tabasalu
Põhja-Tallinna JK Volta
Leino Lõnsu
Saku Spring
Organiser

    If you have questions, call us or write here!