Boys 2004

22.-24.03
2×20 min
Saku and Kalevi artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 Pärnu JK Vaprus 1 1 1:2 0
 Saku Sporting 2 1 1 2:1 4
 JK Tallinna Kalev 1 1 0:0 1
 JäPs 2 0 1:13 0
 TPK 04 1 1 10:0 3
 Ekerö IK 1 1 3:1 3

22.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
1 12:00 Saku Saku Sporting – Pärnu JK Vaprus 2:1
3 13:40 Saku Saku Sporting – JK Tallinna Kalev 0:0
5 15:20 Saku Ekerö IK – JäPs 3:1
7 17:00 Saku JäPs – TPK 04 0:10
9 18:40 Saku JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus -:-
11 20:20 Saku TPK 04 – Ekerö IK -:-

23.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
14 09:00 Kalevi JK Tallinna Kalev – JäPs -:-
15 09:50 Saku Saku Sporting – TPK 04 -:-
18 10:40 Kalevi JK Tallinna Kalev – Ekerö IK -:-
19 11:30 Saku TPK 04 – Pärnu JK Vaprus -:-
21 12:20 Saku JäPs – Saku Sporting -:-
22 13:10 Saku Ekerö IK – Pärnu JK Vaprus -:-
25 15:40 Saku TPK 04 – JK Tallinna Kalev -:-
27 17:20 Saku JäPs – Pärnu JK Vaprus -:-
30 19:50 Saku Ekerö IK – Saku Sporting -:-

 

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 FC Flora 2 2 0:7 0
 JK Tabasalu 1 1 3:0 3
 JK Tallinna Kalev 05 1 1 4:0 3
 EPS 2 1 1 5:4 3
 KuPS 1 1 2:0 3
 IF Gnistan 1 1 2:5 0

22.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
2 12:50 Saku JK Tabasalu – FC Flora 3:0
4 14:30 Saku FC Flora – JK Tallinna Kalev 05 0:4
6 16:10 Saku IF Gnistan – EPS 2:5
8 17:50 Saku EPS – KuPs 0:2
10 19:30 Saku JK Tallinna Kalev 05 – IF Gnistan -:-
12 21:10 Saku JK Tabasalu – KuPs -:-

23.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
13 09:00 Saku IF Gnistan – FC Flora -:-
16 09:50 Kalevi JK Tallinna Kalev 05 – EPS -:-
17 10:40 Saku IF Gnistan – JK Tabasalu -:-
20 11:30 Kalevi JK Tallinna Kalev 05 – KuPs -:-
23 14:00 Saku EPS – FC Flora -:-
24 14:50 Saku FC Flora – KuPs -:-
26 16:30 Saku JK Tabasalu – EPS -:-
28 18:10 Saku JK Tabasalu – JK Tallinna Kalev 05 -:-
29 19:00 Saku KuPs – IF Gnistan -:-

Place matches

24.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
31 09:00 Saku A6- B6 (11.-12.place) -:-
32 09:50 Saku A5 – B5 (9.-10.place) -:-
33 10:40 Saku A4 – B4 (7.-8.place) -:-
34 11:30 Saku A3 – B3 (5.-6.place) -:-
35 12:20 Saku A2 – B2 (3.-4.place) -:-
36 13:10 Saku A1 – B1 (Final) -:-

14:00 Award ceremony in Saku!

Scroll Up