Boys 2005

29.-31.03
2×20 min
Saku and Kalevi artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 LTU -:-
 Tallinna JK Legion -:-
 JK Tallinna Kalev Jüri -:-
 VJS White -:-
 JK Tallinna Kalev -:-
 JK Augur -:-

29.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
2 12:50 Saku LTU – JK Augur -:-
3 13:40 Saku Tallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev -:-
4 14:30 Saku JK Tallinna Kalev Jüri – JK Augur -:-
6 16:10 Saku JK Tallinna Kalev Jüri – VJS White -:-
8 17:50 Saku VJS White – Tallinna JK Legion -:-
10 19:30 Saku JK Tallinna Kalev – LTU -:-

30.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
13 09:00 Saku Tallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev Jüri -:-
16 09:50 Kalevi VJS White – JK Augur -:-
17 10:40 Saku LTU – JK Tallinna Kalev Jüri -:-
20 11:30 Kalevi VJS White – JK Tallinna Kalev -:-
21 12:20 Saku LTU – Tallinna JK Legion -:-
23 14:00 Saku JK Augur – Tallinna JK Legion -:-
24 14:50 Saku JK Tallinna Kalev – JK Tallinna Kalev Jüri -:-
27 17:20 Saku VJS White – LTU -:-
29 19:00 Saku JK Tallinna Kalev – JK Augur -:-

 

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 Sepsi-78 -:-
 Saku Sporting -:-
 FC Kose -:-
 VJS White/Red -:-
 FC Inter -:-
 Rakvere JK Tarvas -:-

29.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
1 12:00 Saku Sepsi-78 – Rakvere JK Tarvas -:-
5 15:20 Saku Saku Sporting – FC Inter -:-
7 17:00 Saku VJS White/Red – FC Kose -:-
9 18:40 Saku VJS White/Red – Sepsi-78 -:-
11 20:20 Saku FC Inter – Rakvere JK Tarvas -:-
12 21:10 Saku Saku Sporting – FC Kose -:-

30.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
14 09:00 Kalevi VJS White/Red – Rakvere JK Tarvas -:-
15 09:50 Saku Saku Sporting – Sepsi-78 -:-
18 10:40 Kalevi VJS White/Red – FC Inter -:-
19 11:30 Saku Sepsi-78 – FC Kose -:-
22 13:10 Saku FC Kose – Rakvere JK Tarvas -:-
25 15:40 Saku Sepsi-78 – FC Inter -:-
26 16:30 Saku VJS White/Red – Saku Sporting -:-
28 18:10 Saku FC Inter – FC Kose -:-
30 19:50 Saku Rakvere JK Tarvas – Saku Sporting -:-

Place matches

31.03.2019

Nr Time Stadium Teams Score
31 09:00 Saku A6- B6 (11.-12.place) -:-
32 09:50 Saku A5 – B5 (9.-10.place) -:-
33 10:40 Saku A4 – B4 (7.-8.place) -:-
34 11:30 Saku A3 – B3 (5.-6.place) -:-
35 12:20 Saku A2 – B2 (3.-4.place) -:-
36 13:10 Saku A1 – B1 (Final) -:-

14:00 Award ceremony in Saku!

Scroll Up