Boys 2007

05.-07.04
2×20 min
Saku artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 EBK White 4 1 3 4:26 3 4
 Saku Sporting Sinine 4 3 1 23:6 9 2
 FC Kose 4 1 1 2 14:9 4 3
 JK Tammeka 4 1 3 4:17 1 5
 Tampere Ilves Yellow 4 4 19:6 12 1

05.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
1 13:50 1 EBK White – JK Tammeka 4:1
4 15:30 1 Saku Sporting Sinine – JK Tammeka 7:0
5 16:20 1 Tampere Ilves Yellow – FC Kose 3:2
7 18:00 1 EBK White – Tampere Ilves Yellow 0:7
9 19:40 1 FC Kose – Saku Sporting Sinine 1:4

06.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
11 10:50 1 Tampere Ilves Yellow – Saku Sporting Sinine 5:3
13 12:30 1 Tampere Ilves Yellow – JK Tammeka 4:1
15 14:10 1 EBK White – FC Kose 0:9
17 15:50 1 EBK White – Saku Sporting Sinine 0:9
19 17:30 1 JK Tammeka – FC Kose 2:2

 

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 Saku Sporting Valge 4 1 1 2 6:4 4 4
 FC Flora Valged 4 4 1:16 0 5
 JK Kratid Kalev 4 1 2 1 7:13 5 3
 EBK Blue 4 2 1 1 11:9 7 2
 Tampere Ilves Green 4 4 20:3 12 1

05.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
2 13:50 2 EBK Blue – Saku Sporting Valge 2:1
3 14:40 2 FC Flora Valged – JK Kratid Kalev 0:2
6 16:20 2 Tampere Ilves Green – JK Kratid Kalev 8:0
8 18:00 2 EBK Blue – Tampere Ilves Green 2:4
10 19:40 2 Saku Sporting Valge – FC Flora Valged 4:0

06.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
12 10:50 2 Tampere Ilves Green – Saku Sporting Valge 1:0
14 12:30 2 FC Flora Valged – Tampere Ilves Green 1:7
16 14:10 2 EBK Blue – JK Kratid Kalev 4:4
18 15:50 2 EBK Blue – FC Flora Valged 3:0
20 17:30 2 JK Kratid Kalev – Saku Sporting Valge 1:1

Place matches

06.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
21 19:10 1 FC Kose – Saku Sporting Valge 3:2
22 19:10 2 JK Kratid Kalev – EBK White 5:0
23 20:50 1 Tampere Ilves Yellow – EBK Blue 4:0
24 20:50 2 Tampere Ilves Green – Saku Sporting Sinine 5:0

07.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
25 09:00 2 JK Tammeka – FC Flora Valged (9.-10.place) 2:0
26 09:50 2 Saku Sporting Valge – EBK White (7.-8.place) 5:1
27 10:40 2 FC Kose – JK Kratid Kalev (5.-6.place) 1:1 pen. 3:1
28 12:20 1 EBK Blue – Saku Sporting Sinine (3.-4.place) 1:3
29 12:20 2 Tampere Ilves Yellow – Tampere Ilves Green (Final) 4:3

13:20 Award ceremony

Scroll Up