Boys 2008

12.-14.04
2×20 min
Saku artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 Saku Sporting 4 4 2:21 0 5
 Kohila JK Püsivus 4 3 1 6:11 9 2
 Rae SK Kalev 4 4 40:1 12 1
 Pärnu JK Vaprus 4 1 3 3:19 3 4
 NoPS Kelta-Musta 4 2 2 8:7 6 3

12.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
1 14:00 1 Saku Sporting – Pärnu JK Vaprus 1:2
3 14:50 1 Kohila JK Püsivus – Rae SK Kalev 0:10
5 15:40 1 NoPS Kelta-Musta – Saku Sporting 4:0
8 18:10 1 Rae SK Kalev – Pärnu JK Vaprus 12:0
10 19:50 1 Kohila JK Püsivus – NoPS Kelta-Musta 1:0
11 19:50 2 Rae SK Kalev – Saku Sporting 12:1

13.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
14 09:50 1 Pärnu JK Vaprus – NoPS Kelta-Musta 0:4
15 09:50 2 Saku Sporting – Kohila JK Püsivus 0:3
18 11:30 1 Pärnu JK Vaprus – Kohila JK Püsivus 1:2
19 12:20 1 NoPS Kelta-Musta – Rae SK Kalev 0:6

 

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 JK Tallinna Kalev 4 4 4:15 0 5
 FC Flora 09 4 4 14:2 12 1
 Nõmme Kalju FC 4 1 1 2 4:6 4 3
 Pärnu JK Poseidon 4 1 1 2 4:13 4 4
 Keila JK 4 3 1 13:3 9 2

12.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
2 14:00 2 JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Poseidon 2:3
4 14:50 2 FC Flora 09 – Nõmme Kalju FC 4:1
6 16:30 1 FC Flora 09 – Keila JK 2:0
7 17:20 1 Nõmme Kalju FC – JK Tallinna Kalev 3:1
9 19:00 1 Pärnu JK Poseidon – Keila JK 1:6

13.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
12 09:00 1 Keila JK – Nõmme Kalju FC 1:0
13 09:00 2 JK Tallinna Kalev – FC Flora 09 1:3
16 10:40 1 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK Poseidon 0:0
17 10:40 2 Keila JK – JK Tallinna Kalev 6:0
20 13:10 1 Pärnu JK Poseidon – FC Flora 09 0:5

Place matches

13.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
21 15:40 1 NoPS Kelta-Musta – Pärnu JK Poseidon 1:1 pen. 1:2
22 15:40 2 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK Vaprus 5:0
23 16:30 1 Rae SK Kalev – Keila JK 3:1
24 16:30 2 FC Flora 09 – Kohila JK Püsivus 4:2

14.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
25 10:00 1 Saku Sporting – JK Tallinna Kalev (9.-10.place) 0:3
26 10:50 1 NoPS Kelta-Musta – Pärnu JK Vaprus (7.-8.place) 3:0
27 11:40 1 Pärnu JK Poseidon – Nõmme Kalju FC (5.-6.place) 0:3
28 12:30 2 Keila JK – Kohila JK Püsivus  (3.-4.place) 4:0
29 12:30 1 Rae SK Kalev – FC Flora 09 (Final) 3:1

13:20 Award ceremony

Scroll Up