Boys 2009

12.-14.04
2×20 min
Saku artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 Saku Sporting 4 3 1 16:5 10 2
 FC Tallinn 4 1 3 6:30 1 5
 FC Honka Yellow 4 3 1 21:4 10 1
 JK Tammeka 4 1 3 10:18 1 4
 JK Tallinna Kalev 2010 4 2 2 16:14 6 3

12.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
1 15:40 1 Saku Sporting – JK Tammeka 5:1
3 16:30 1 FC Tallinn  – FC Honka Yellow 1:13
5 17:20 1 JK Tammeka – JK Tallinna Kalev 2010 4:5
7 18:10 1 FC Honka Yellow – Saku Sporting 1:1
9 19:00 1 JK Tallinna Kalev 2010 – FC Tallinn 7:1

13.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
11 11:30 1 FC Honka Yellow – JK Tammeka 4:1
13 12:20 1 Saku Sporting – FC Tallinn 6:0
15 13:10 1 JK Tallinna Kalev 2010 – FC Honka Yellow 1:3
17 14:00 1 JK Tammeka – FC Tallinn 4:4
19 14:50 1 JK Tallinna Kalev 2010 – Saku Sporting 3:6

 

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 Saku Sporting 2010 4 4 8:35 0 5
 JK Augur 4 1 1 2 15:15 4 4
 FC Honka Black 4 2 2 20:26 6 3
 JK Tallinna Kalev 4 4 30:1 12 1
 FC Flora Rohevalged 4 2 1 1 18:9 7 2

12.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
2 15:40 2 Saku Sporting 2010 – JK Tallinna Kalev 0:12
4 16:30 2 JK Augur – FC Honka Black 6:8
6 17:20 2 JK Tallinna Kalev – FC Flora Rohevalged 3:0
8 18:10 2 FC Honka Black – Saku Sporting 2010 8:4
10 19:00 2 FC Flora Rohevalged – JK Augur 3:3

13.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
12 11:30 2 FC Flora Rohevalged – FC Honka Black 6:3
14 12:20 2 Saku Sporting 2010 – JK Augur 4:6
16 13:10 2 FC Honka Black – JK Tallinna Kalev 1:10
18 14:00 2 FC Flora Rohevalged – Saku Sporting 2010 9:0
20 14:50 2 JK Tallinna Kalev – JK Augur 5:0

Place matches

13.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
21 17:20 1 JK Tallinna Kalev 2010 – JK Augur 5:3
22 17:20 2 FC Honka Black – JK Tammeka 5:7
23 17:20 3 FC Honka Yellow – FC Flora Rohevalged 4:0
24 17:20 4 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting 3:3 pen. 2:3

14.04.2019

Nr Time Pitch Teams Score
25 10:00 1 FC Tallinn – Saku Sporting 2010 (9.-10.place) 1:4
26 10:50 2 JK Augur – FC Honka Black (7.-8.place) 2:5
27 10:50 1 JK Tallinna Kalev 2010 – JK Tammeka (5.-6.place) 5:1
28 11:40 2 FC Flora Rohevalged – JK Tallinna Kalev (3.-4.place) 1:1 pen. 2:3
29 11:40 1 FC Honka Yellow – Saku Sporting (Final) 2:0

12:30 Award ceremony

Scroll Up