Saku Spring 2024 – Boys 2010

Mänguaeg: 2x20
Mängijaid platsil: 11v11
Palli suurus: 5
Turniiri kuupäev: 23-24.03.2024
Toimumiskoht: Saku/Lasnamäe artificial turf

Grupp A

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
JK Tallinna Kalev Sinine
3
2
-
1
3:2
6
II
FC Tallinn- Sparta Maardu
3
-
1
2
1:3
1
IV
Raasiku FC Joker
3
-
2
1
1:2
2
III
RFS
3
2
1
-
5:3
7
I
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
1
09:30
Lasnamäe
RFS - JK Tallinna Kalev Sinine
2:1
5
11:10
Lasnamäe
JK Tallinna Kalev Sinine - Raasiku FC Joker
1:0
9
12:50
Lasnamäe
Raasiku FC Joker - FC Tallinn- Sparta Maardu
0:0
13
14:30
Lasnamäe
RFS - Raasiku FC Joker
1:1
17
16:10
Lasnamäe
FC Tallinn-Sparta Maardu - RFS
1:2
21
17:50
Lasnamäe
FC Tallinn- Sparta Maardu - JK Tallinna Kalev Sinine
0:1

Grupp B

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
JK Tallinna Kalev Must
3
2
1
-
6:0
7
I
FCIL Tallinn
3
1
2
-
3:2
5
II
FC Tiigrid
3
-
-
3
2:11
0
IV
Ogres NSC
3
1
1
1
4:2
1
III
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
3
10:20
Lasnamäe
FCIL Tallinn - JK Tallinna Kalev Must
0:0
7
12:00
Lasnamäe
FC Tiigrid - JK Tallinna Kalev Must
0:4
11
13:40
Lasnamäe
FC Tiigrid - Ogres NSC
0:4
15
15:20
Lasnamäe
FCIL Tallinn - FC Tiigrid
3:2
19
17:00
Lasnamäe
Ogres NSC - FCIL Tallinn
0:0
23
18:40
Lasnamäe
Ogres NSC - JK Tallinna Kalev Must
0:2

Group C

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
Rae Spordikool 2011
3
2
1
-
11:2
7
I
JK Noova
3
1
-
2
5:5
3
III
FC Flora Valgerohelised
3
2
1
-
5:3
7
II
JÄPS
3
-
-
3
1:12
0
IV
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
4
10:20
Saku
FC Flora Valgerohelised - JÄPS
2:1
8
12:00
Saku
JK Noova - FC Flora Valgerohelised
0:1
12
13:40
Saku
Rae Spordikool 2011 - FC Flora Valgerohelised
2:2
16
15:20
Saku
JÄPS - Rae Spordikool 2011
0:5
20
17:00
Saku
JÄPS - JK Noova
0:5
24
18:40
Saku
JK Noova - Rae Spordikool 2011
0:4

Group D

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
Nõmme Kalju FC
3
3
-
-
4:0
9
I
FC Flora Valged
3
2
-
1
7:3
6
II
JFC Dobele
3
1
-
2
4:7
3
III
VJS Punainen
3
-
-
3
3:8
0
IV
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
2
09:30
Saku
FC Flora Valged - Nõmme Kalju FC
0:2
6
11:10
Saku
VJS Punainen - FC FLora Valged
1:3
10
12:50
Saku
FC Flora Valged - JFC Dobele
4:0
14
14:30
Saku
VJS Punaine - Nõmme Kalju FC
0:1
18
16:10
Saku
Nõmme Kalju FC - JFC Dobele
1:0
22
17:50
Saku
JFC Dobele - VJS Punainen
4:2

Place Matches (9-16.places)

24.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
25
09:00
Lasnamäe
FC Tallinn-Sparta Maardu-JäPS (13-16.place)
7:0
27
09:50
Lasnamäe
FC Tiigrid - VJS Punainen (13-16.place)
3:1
29
10:40
Lasnamäe
JäPS - VJS Punainen (15-16.place)
2:3
31
11:30
Lasnamäe
FC Tallinn-Sparta Maardu- FC Tiigrid (13-14.place)
2:2 (pen 3:2)
33
12:20
Lasnamäe
Raasiku FC Joker - JK Noova (9-12.place)
1:1 (pen 2:3)
35
13:10
Lasnamäe
Ogres NSC - JFC Dobele (9-12.place)
2:0
37
14:00
Lasnamäe
Raasiku FC Joker - JFC Dobele 35 (11-12.place)
2:0
39
14:50
Lasnamäe
JK Noova -Ogres NSC (9-10.place)
2:2 (pen 4:5)

Place matches (1-8.place)

24.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
26
09:00
Saku
JK Tallinn Kalev Sinine - FC Flora Valgerohelised (5-8.place)
0:0 (pen 2:0)
28
09:50
Saku
FCIL Tallinn - FC Flora Valged (5-8.place)
3:0
30
10:40
Saku
FC Flora Valgerohelised- FC Flora Valged (7-8.place)
2:0
32
11:30
Saku
JK Tallinna Kalev Sinine - FCIL Tallinn (5-6.place)
0:0 (pen 3:4)
34
12:20
Saku
RFS - Rae Spordikool (1-4.place)
2:0
36
13:10
Saku
JK Tallinna Kalev Must - Nõmme Kalju FC (1-4.place)
3:1
38
14:10
Saku
Rae Spordikool - Nõmme Kalju FC (3-4.place)
2:1
40
15:00
Saku
RFS - JK Tallinna Kalev Must (Final)
0:2

Võistkonnad

Võistkond
JK Tallinna Kalev Sinine
JK Tallinna Kalev Must
Rae Spordikool 2011
FC Tallinn-Sparta Maardu
JÄPS
VJS Punainen
JFC Dobele
Ogres NSC
FCIL Tallinn
Nõmme Kalju FC
JK Noova
FC Flora Valgerohelised
FC Flora Valged
RFS
Raasiku FC Joker
FC Tiigrid