Saku Spring 2024 – Boys 2011 (8v8)

Mänguaeg: 2x18
Mängijaid platsil: 8v8
Palli suurus: 4
Turniiri kuupäev: 30-31.03.2024
Toimumiskoht: Sõle hall

Grupp A

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
Saku Sporting
3
1
-
2
4:6
3
III.
TuPS/KP75/YJ1
3
3
-
-
16:0
9
I.
Põhja-Tallinna JK Volta
3
-
-
3
1:24
0
IV.
Harju JK Laagri
3
2
-
1
11:2
6
II.
30.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
1
09:00
1
TuPS/KP75/YJ1 - Põhja-Tallinna JK Volta
11:0
5
10:30
1
Põhja-Tallinna JK Volta - Saku Sporting
1:4
9
12:00
1
Põhja-Tallinna JK Volta - Harju JK Laagri
0:9
13
13:30
1
Harju JK Laagri - Saku Sporting
2:0
17
15:00
1
TuPS/KP75/YJ1 - Saku Sporting
3:0
21
16:30
1
Harju JK Laagri - TuPS/KP75/YJ1
0:2

Grupp B

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
JK Tallinna Kalev Sinine
3
1
1
1
3:3
4
III.
TuPS/KP75/YJ2
3
-
-
3
1:13
0
IV.
Paide LM Järva
3
2
1
-
9:1
7
I.
TJK Legion RM II
3
2
-
1
6:2
6
II.
30.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
2
09:00
2
TuPS/KP75/YJ2 - Paide LM Järva
0:7
6
10:30
2
Paide LM Järva - JK Tallinna Kalev Sinine
1:1
10
12:00
2
Paide LM Järva- TJK Legion RM II
1:0
14
13:30
2
TJK Legion RM II - JK Tallinna Kalev Sinine
2:0
18
15:00
2
TuPS/KP75/YJ2 - JK Tallinna Kalev Sinine
0:2
22
16:30
2
TJK Legion RM II - TuPS/KP75/YJ2
4:1

Group C

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
Viimsi MRJK
3
3
-
-
26:0
9
I.
TuPS/KP75/YJ3
3
1
-
2
3:13
3
III.
FC Flora Mustad
3
2
-
1
8:8
6
II.
TJK Legion RM III
3
-
-
3
2:18
0
IV.
30.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
3
09:45
1
TuPS/KP75/YJ3 - FC Flora Mustad
0:2
7
11:15
1
Viimsi MRJK - FC Flora Mustad
8:0
11
12:45
1
FC Flora Mustad - TJK Legion RM III
6:0
15
14:15
1
Viimsi MRJK - TJK Legion RM III
9:0
19
15:45
1
TuPS/KP75/YJ3 - Viimsi MRJK
9:0
23
17:15
1
TJK Legion RM III - TuPS/KP75/YJ3
2:3

Group D

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
FC Viikingit Punainen
3
2
-
1
6:2
6
II.
TuPS/KP75/YJ4
3
-
-
3
0:17
0
IV.
FC Kose
3
1
-
2
6:4
3
III.
TJK Legion RM I
3
3
-
-
11:0
9
I.
30.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
4
09:45
2
TuPS/KP75/YJ4 - FC Viikingit Punainen
0:4
8
11:15
2
FC Viikingit Punainen - FC Kose
2:0
12
12:45
2
FC Kose - TJK Legion RM I
0:2
16
14:15
2
TuPS/KP75/YJ4 - FC Kose
0:6
20
15:45
2
TJK Legion RM I - TuPS/KP75/YJ4
7:0
24
17:15
2
TJK Legion RM I - FC Viikingit Punainen
2:0

Kohamängud

30.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
25
18:15
1
TuPS/KP75/YJ1 - FC Flora Mustad (1-8.place)
2:0
26
18:15
2
Paide LM Järva - FC Viikingit Punainen (1-8.place)
1:0
27
19:00
1
Harju JK Laagri - Viimsi MRJK (1-8.place)
0:4
28
19:00
2
TJK Legion II - TJK Legion RM I (1-8.place)
1:6
31.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
29
09:00
1
TuPS/KP75/YJ2 - TJK Legion RM III (13-16.place)
2:0
30
09:00
2
Põhja-Tallinna JK Volta- TuPS/KP75/YJ4 (13-16.place)
4:1
31
09:45
1
Saku Sporting - TuPS/KP75/YJ3 (9-12.place)
0:0 (2:3)
32
09:45
2
JK Tallinna Kalev Sinine - FC Kose (9-12.place)
0:3
33
10:30
1
TJK Legion RM III - TuPS/KP75/YJ4 (15-16.place)
4:1
34
10:30
2
TuPS/KP75/YJ2 - Põhja-Tallinna JK Volta (13-14.place)
3:0
35
11:15
1
Saku Sporting - JK Tallinna Kalev (11-12.place)
1:3
36
11:15
2
TuPS/KP75/YJ3 - FC Kose (9-10.place)
2:5
37
12:00
1
FC Flora Mustad - FC Viikingit Punainen (5-8.place)
0:5
38
12:00
2
Harju JK Laagri - TJK Legion RM II (5-8.place)
1:2
39
12:45
1
TuPS/KP75/YJ1 - Paide LM Järva (1-4.place)
0:2
40
12:45
2
Viimsi MRJK - TJK Legion RM I (1-4.place)
0:0 (2:0)
41
13:30
1
FC Flora Mustad - Harju JK Laagri (7-8.place)
1:2
42
13:30
2
FC Viikingit Punainen - TJK Legion II (5-6.place)
2:0
42
14:15
1
TuPS/KP75/YJ1 - TJK Legion RM I (3-4.place)
1:1 (8:9)
44
14:15
2
Paide LM Järva - Viimsi MRJK (Final)
0:3

Võistkonnad

Võistkond
Saku Sporting
TuPS/KP75/YJ1
TuPS/KP75/YJ2
TuPS/KP75/YJ3
TuPS/KP75/YJ4
JK Tallinna Kalev Sinine
Viimsi MRJK
Harju JK Rae
FC Viikingit Punainen
JK Augur
FC Flora Mustad
FC Kose
Põhja-Tallinna JK Volta
TJK Legion RM I
TJK Legion RM II
Põhja-Tallinna JK Volta II