Poisid 2010 (23-24.03)

Turniiri info

Mänguaeg: 2x20
Mängijaid platsil: 11v11
Palli suurus: 5
Turniiri kuupäev: 23-24.03.2024
Toimumiskoht: Saku/Lasnamäe artificial turf

Grupp A

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
JK Tallinna Kalev Sinine
3
2
-
1
3:2
6
II
FC Tallinn- Sparta Maardu
3
-
1
2
1:3
1
IV
Raasiku FC Joker
3
-
2
1
1:2
2
III
RFS
3
2
1
-
5:3
7
I
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
1
09:30
Lasnamäe
RFS - JK Tallinna Kalev Sinine
2:1
5
11:10
Lasnamäe
JK Tallinna Kalev Sinine - Raasiku FC Joker
1:0
9
12:50
Lasnamäe
Raasiku FC Joker - FC Tallinn- Sparta Maardu
0:0
13
14:30
Lasnamäe
RFS - Raasiku FC Joker
1:1
17
16:10
Lasnamäe
FC Tallinn-Sparta Maardu - RFS
1:2
21
17:50
Lasnamäe
FC Tallinn- Sparta Maardu - JK Tallinna Kalev Sinine
0:1

Grupp B

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
JK Tallinna Kalev Must
3
2
1
-
6:0
7
I
FCIL Tallinn
3
1
2
-
3:2
5
II
FC Tiigrid
3
-
-
3
2:11
0
IV
Ogres NSC
3
1
1
1
4:2
1
III
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
3
10:20
Lasnamäe
FCIL Tallinn - JK Tallinna Kalev Must
0:0
7
12:00
Lasnamäe
FC Tiigrid - JK Tallinna Kalev Must
0:4
11
13:40
Lasnamäe
FC Tiigrid - Ogres NSC
0:4
15
15:20
Lasnamäe
FCIL Tallinn - FC Tiigrid
3:2
19
17:00
Lasnamäe
Ogres NSC - FCIL Tallinn
0:0
23
18:40
Lasnamäe
Ogres NSC - JK Tallinna Kalev Must
0:2

Group C

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
Rae Spordikool 2011
3
2
1
-
11:2
7
I
JK Noova
3
1
-
2
5:5
3
III
FC Flora Valgerohelised
3
2
1
-
5:3
7
II
JÄPS
3
-
-
3
1:12
0
IV
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
4
10:20
Saku
FC Flora Valgerohelised - JÄPS
2:1
8
12:00
Saku
JK Noova - FC Flora Valgerohelised
0:1
12
13:40
Saku
Rae Spordikool 2011 - FC Flora Valgerohelised
2:2
16
15:20
Saku
JÄPS - Rae Spordikool 2011
0:5
20
17:00
Saku
JÄPS - JK Noova
0:5
24
18:40
Saku
JK Noova - Rae Spordikool 2011
0:4

Group D

Võistkond
Vi
K
VV
Punktid
Koht
Nõmme Kalju FC
3
3
-
-
4:0
9
I
FC Flora Valged
3
2
-
1
7:3
6
II
JFC Dobele
3
1
-
2
4:7
3
III
VJS Punainen
3
-
-
3
3:8
0
IV
23.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
2
09:30
Saku
FC Flora Valged - Nõmme Kalju FC
0:2
6
11:10
Saku
VJS Punainen - FC FLora Valged
1:3
10
12:50
Saku
FC Flora Valged - JFC Dobele
4:0
14
14:30
Saku
VJS Punaine - Nõmme Kalju FC
0:1
18
16:10
Saku
Nõmme Kalju FC - JFC Dobele
1:0
22
17:50
Saku
JFC Dobele - VJS Punainen
4:2

Place Matches (9-16.places)

24.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
25
09:00
Lasnamäe
FC Tallinn-Sparta Maardu-JäPS (13-16.place)
7:0
27
09:50
Lasnamäe
FC Tiigrid - VJS Punainen (13-16.place)
3:1
29
10:40
Lasnamäe
JäPS - VJS Punainen (15-16.place)
2:3
31
11:30
Lasnamäe
FC Tallinn-Sparta Maardu- FC Tiigrid (13-14.place)
2:2 (pen 3:2)
33
12:20
Lasnamäe
Raasiku FC Joker - JK Noova (9-12.place)
1:1 (pen 2:3)
35
13:10
Lasnamäe
Ogres NSC - JFC Dobele (9-12.place)
2:0
37
14:00
Lasnamäe
Raasiku FC Joker - JFC Dobele 35 (11-12.place)
2:0
39
14:50
Lasnamäe
JK Noova -Ogres NSC (9-10.place)
2:2 (pen 4:5)

Place matches (1-8.place)

24.03.2024
Nr
Väljak
Kell
Võistkonnad
Tulemus
26
09:00
Saku
JK Tallinn Kalev Sinine - FC Flora Valgerohelised (5-8.place)
0:0 (pen 2:0)
28
09:50
Saku
FCIL Tallinn - FC Flora Valged (5-8.place)
3:0
30
10:40
Saku
FC Flora Valgerohelised- FC Flora Valged (7-8.place)
2:0
32
11:30
Saku
JK Tallinna Kalev Sinine - FCIL Tallinn (5-6.place)
0:0 (pen 3:4)
34
12:20
Saku
RFS - Rae Spordikool (1-4.place)
2:0
36
13:10
Saku
JK Tallinna Kalev Must - Nõmme Kalju FC (1-4.place)
3:1
38
14:10
Saku
Rae Spordikool - Nõmme Kalju FC (3-4.place)
2:1
40
15:00
Saku
RFS - JK Tallinna Kalev Must (Final)
0:2

Võistkonnad

Võistkond
JK Tallinna Kalev Sinine
JK Tallinna Kalev Must
Rae Spordikool 2011
FC Tallinn-Sparta Maardu
JÄPS
VJS Punainen
JFC Dobele
Ogres NSC
FCIL Tallinn
Nõmme Kalju FC
JK Noova
FC Flora Valgerohelised
FC Flora Valged
RFS
Raasiku FC Joker
FC Tiigrid
Leino Lõnsu
Saku Spring
Korraldaja

    Kui sul on küsimusi, helista või kirjuta siit!