Saku Spring header 02

Poisid 2015-(15.04)

Turniiri info

Mänguaeg: 1x20
Mängijaid platsil: 5v5
Palli suurus: 3
Turniiri kuupäev: 15.04.2023
Toimumiskoht: Sõle jalgpallihall

B-tase alagrupimängud

VõistkondViKVVPnktKoht
Saku Sporting3-124:141IV.
FC Flora Sinised33--19:69I.
Nõmme Kalju FC Valge31-27:83III.
Jõhvi FC Phoenix31117:94II.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
110:001FC Flora Sinised - Saku Sporting7:2
210:002Nõmme Kalju FC Valge - Jõhvi FC Phoenix0:3
910:501Jõhvi FC Phoenix - FC Flora Sinised2:7
1010:502Saku Sporting - Nõmme Kalju FC Valge0:5
1711:401Jõhvi FC Phoenix - Saku Sporting2:2
1811:402FC Flora Sinised - Nõmme Kalju FC Valge5:2
VõistkondViKVVPnktKoht
JK Tallinna Kalev312-8:55II.
Pärnu JK Vaprus Kollane3-123:101IV.
Paide LM32-110:86I.
FC Ararat Valge31119:74III.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
310:003Pärnu JK Vaprus Kollane - JK Tallinna Kalev1:1
410:004Paide LM - FC Ararat Valge4:2
1110:503FC Ararat Valge - Pärnu JK Vaprus Valge5:1
1210:504JK Tallinna Kalev - Paide LM5:2
1911:403FC Ararat Valge - JK Tallinna Kalev2:2
2011:404Pärnu JK Vaprus Kollane - Paide LM1:4
VõistkondViKVVPnktKoht
Rakvere JK Tarvas321-12:77I.
FC Nõmme United 201632-19:36II.
Viljandi JK Tulevik3-127:141IV.
WJK Santos Tartu3-2110:142III.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
510:251FC Nõmme United 2016 - Rakvere JK Tarvas1:2
610:252Viljandi JK Tulevik - WJK Santos Tartu5:5
1311:151WJK Santos Tartu - FC Nõmme United 20161:5
1411:152Rakvere JK Tarvas - Viljandi JK Tulevik6:2
2112:051WJK Santos Tartu - Rakvere JK Tarvas4:4
2212:052FC Nõmme United 2016 - Viljandi JK Tulevik3:0
VõistkondViKVVPnktKoht
FC Flora Punased31-214:93III.
JK SEPPS321-14:17I.
Pärnu JK Vaprus Must3--30:270IV.
FC Tallinn321-16:77II.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
710:253JK SEPPS - FC Flora Punased2:0
810:254Pärnu JK Vaprus Must - FC Tallinn0:8
1511:153FC Tallinn - JK SEPPS1:1
1611:154FC Flora Punased - Pärnu JK Vaprus Must8:0
2312:053FC Tallinn - FC Flora Punased7:6
2412:054JK SEPPS - Pärnu JK Vaprus Must11:0

B-tase kohamängud

NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
2512:401Saku Sporting - Viljandi JK Tulevik (13.-16. koht)7:5
2612:402Jõhvi FC Phoenix - FC Nõmme United 2016 (5.-8. koht)4:2
2712:403JK Pärnu Vaprus Kollane - Pärnu JK Vaprus Must (13.-16. koht)5:1
2812:404JK Tallinna Kalev - FC Tallinn (5.-8. koht)3:5
2913:051Nõmme Kalju FC Valge - WJK Santos Tartu (9.-12. koht)3:3 (2:1)
3013:052FC Flora Sinised - Rakvere JK Tarvas (1.-4. koht)2:2 (3:1)
3113:053FC Ararat Valge - FC Flora Punased (9.-12. koht)8:4
3213:054Paide LM - JK SEPPS (1.-4. koht)2:1
3313:304Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus Must (15.-16. koht)8:1
3413:303Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus Kollane (13.-14.koht)2:1
3513:302FC Nõmme United 2016 - JK Tallinna Kalev (7.-8. koht)4:0
3613:301Jõhvi FC Phoenix - FC Tallinn (5.-6. koht)4:6
3713:554WJK Santos Tartu - FC Flora Punane (11.-12. koht)6:5
3813:553Nõmme Kalju FC Valged - FC Ararat Valged (9.-10. koht)3:5
3913:552JK SEPPS - Rakvere JK Tarvas (3.-4. koht)1:3
4013:551Paide LM - FC Flora Sinised (Finaal)2:7

C-tase alagrupimängud

VõistkondViKVVPnktKoht
Saku Sporting32-111:16II.
FC Kuressaare Sinine31-24:153III.
FC Ajax3--30:90IV.
Viljandi JK Tulevik33--14:09I.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
115:001FC Kuressaare Sinine - Saku Sporting1:8
415:251FC Ajax - Viljandi JK Tulevik0:3
715:501Saku Sporting - FC Ajax3:0
1016:151Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare Sinine7:0
1316:401Viljandi JK Tulevik - Saku Sporting4:0
1617:051FC Kuressaare Sinine - FC Ajax3:0
VõistkondViKVVPnktKoht
JK Tallinna Kalev33-14:59I.
Maardu LM32-113:76II.
Rakvere JK Tarvas Kollane3--30:90IV.
FC Kuressaare Kollane31-27:143III.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
215:002Maardu LM - JK Tallinna Kalev3:4
515:252Rakvere JK Tarvas Kollane - FC Kuressaare Kollane0:3
815:502FC Kuressaare Kollane - Maardu LM2:7
1116:152JK Tallinna Kalev - Rakvere JK Tarvas Kollane3:0
1416:402FC Kuressaare Kollane - JK Tallinna Kalev2:7
1717:052Maardu LM - Rakvere JK Tarvas Kollane3:0
VõistkondViKVVPnktKoht
FC Flora Rohelised32-111:53II.
FC Kose321-10:37I.
FC Ararat Sinine31114:54III.
JK SEPPS3--31:130IV.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
315:003FC Kose - FC Flora Rohelised4:2
615:253FC Ararat Sinine - JK SEPPS2:1
915:503FC Flora Rohelised - FC Ararat Sinine3:1
1216:153JK SEPPS - FC Kose0:5
1516:403JK SEPPS - FC Flora Rohelised0:6
1817:053FC Kose - FC Ararat Sinine1:1

C-tase kohamängud

VõistkondViKVVPnktKoht
FC Ajax2--20:60XII.
Rakvere JK Tarvas Kollane2--20:60XII.
JK SEPPS22--6:06X.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
2317:551FC Ajax - JK SEPPS (10.-12.koht)0:3
2718:201JK SEPPS - Rakvere JK Tarvas(10.-12.koht)3:0
VõistkondViKVVPnktKoht
FC Kuressaare Sinine2--22:230IX.
FC Kuresaare Kollane21-110:143VIII.
FC Ararat Sinine22--29:46VII.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
2017:302FC Kuressaare Sinine - FC Kuressaare Kollane(7.-9.koht)2:6
2417:552FC Kuressaare Sinine - FC Ararat Sinine(7.-9.koht)0:17
2818:202FC Kuressaare Kollane - FC Ararat Sinine (7.-9.koht)4:12
VõistkondViKVVPnktKoht
Saku Sporting 2--10:260VI.
Maardu LM21-118:63V.
FC Flora Rohelised22--17:36IV.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
2117:303Saku Sporting - Maardu LM (4.-6.koht)0:15
2517:553Saku Sporting - FC Flora Rohelised (4.-6.koht)0:11
2918:203Maardu LM - FC Flora Rohelised (4.-6.koht)3:6
VõistkondViKVVPnktKoht
Viljandi JK Tulevik2--20:140III.
JK Tallinna Kalev22--14:46I.
FC Kose21-19:53II.
15.04.2023
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
2217:304Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev (1.-3.koht)0:5
2617:554Viljandi JK Tulevik - FC Kose(1.-3.koht)0:9
3018:204JK Tallinna Kalev - FC Kose (1.-3.koht)5:4
Leino Lõnsu
Saku Spring
Korraldaja

    Kui sul on küsimusi, helista või kirjuta siit!