Saku Spring header 02

Poisid 2015 (06.-07.04)

Turniiri info

Mänguaeg: 1x30
Mängijaid platsil: 7v7
Palli suurus: 3
Turniiri kuupäev: 06-07.04.2024
Toimumiskoht: Sõle hall

Grupp A

VõistkondViKVVPnktKoht
Saku Sporting Sinine44--12:312I.
FC Flora Valged42-26:106II.
PPJ Lauttasaari White41-36:143IV.
Aruküla FC Joker41-35:123V.
JK Tabasalu42-18:86III.
06.04.2024
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
110:001Saku Sporting Sinine - Aruküla FC Joker7:1
210:002FC Flora Valged - PPJ Lauttasaari White3:1
911:101Aruküla FC Joker - PPJ Lauttasaari White2:3
1011:102Saku Sporting Sinine - FC Flora Valged7:1
1712:551JK Tabasalu - Saku Sporting Sinine0:5
1812:552Aruküla FC Joker - FC Flora Valged2:0
2514:401JK Tabasalu - Aruküla FC Joker2:0
2614:402PPJ Lauttasaari White - Saku Sporting Sinine1:3
3317:001JK Tabasalu - PPJ Lauttasaari White6:1
3718:101FC Flora Valged - JK Tabasalu2:0

Grupp B

VõistkondViKVVPnktKoht
FC Flora Rohelised44--15:412I.
Maardu LM Valge41-38:173III.
BK-4641-37:103IV.
FC Ararat Punane43-121:49II.
JK Tammeka Valge41-21:183V.
06.03.2024
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
310:003FC Flora Rohelised - FC Ararat Punane2:1
410:004Maardu LM Valge - BK-461:4
1111:103FC Flora Rohelised - Maardu LM Valge7:0
1211:104BK-46 - FC Ararat Punane1:5
1912:553JK Tammeka Valge - FC Flora Rohelised1:2
2012:554FC Ararat Punane - Maardu LM Valge6:0
2714:403FC Ararat Punane - JK Tammeka Valge9:0
2814:404BK-46 - FC Flora Rohelised2:3
3417:002JK Tammeka Valge - BK-461:0
3818:102Maardu LM Valge - JK Tammeka Valge7:0

Grupp C

VõistkondViKVVPnktKoht
Maardu LM Sinine431-18:510II.
FC Ararat Sinine431-20:510I.
JK Tallinna Kalev Valge41-37:143IV.
Põhja-Tallinna JK Volta42-29:96III.
Football Alliance Adaži II4--42:220V.
06.04.2024
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
516:251Maardu LM Sinine - Saku Sporting Sinine4:1
610:352FC Ararat Sinine - JK Tallinna Kalev Valge6:1
1311:451Maardu LM Sinine - FC Ararat Sinine2:2
1411:452JK Tallinna Kalev Valge - Põhja-Tallinna JK Volta1:2
2114:051Football Alliance Adaži II - Maardu LM Sinine0:7
2214:052Põhja-Tallinna JK Volta - FC Ararat Sinine2:3
2915:501Põhja-Tallinna JK Volta - Football Alliance Adaži II4:1
3015:502JK Tallinna Kalev Valge - Maardu LM Sinine2:5
3517:003Football Alliance Adaži II - JK Tallinna Kalev Valge1:3
3918:103FC Ararat Sinine - Football Alliance Adaži II8:0

Grupp D

VõistkondViKVVPnktKoht
Nõmme Kalju FC 43-120:39I.
PPJ Lauttasaari Blue4-122:221V.
JK Tallinna Kalev Sinine41-35:143IV.
Haapsalu JK Kratid41127:194III.
Football Alliance Adaži I44--25:412I.
06.04.2024
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
710:353Nõmme Kalju FC - Haapsalu JK Kratid8:0
810:354PPJ Lauttasaari Blue - JK Tallinna Kalev Sinine0:2
1511:453Nõmme Kalju FC - PPJ Lauttasaari Blue10:0
1611:454JK Tallinna Kalev Sinine - Haapsalu JK Kratid3:4
2314:053Football Alliance Adaži I - Haapsalu JK Kratid 6:1
2414:054JK Tallinna Kalev Sinine - Nõmme Kalju FC 0:2
3115:503Football Alliance Adaži I - Nõmme Kalju FC 3:0
3215:504PPJ Lauattsaari Blue - Haapsalu JK Kratid 2:2
3617:004Football Alliance Adaži I - JK Tallinna Kalev Sinine 8:0
4018:104PPJ Lauttasaari Blue - Football Alliance Adaži I3:8

Kohamängud

07.04.2024
NrKellVäljakVõistkonnadTulemus
4110:351Aruküla FC Joker -Football Alliance Adaži II (17-20.place)0:2
4210:002JK Tammeka Valge - PPJ Lauttasaari Blue (17-20.place)6:2
4310:003PPJ Lauttasaari White - JK Tallinna Kalev Valge (13-16.place)1:8
4410:004BK-46 - JK Tallinna Kalev Sinine (13-16.place)1:2
4510:351JK Tabasalu - Põhja-Tallinna JK Volta (9-12.place)1:7
4610:352Maardu LM Valge - Haapsalu JK Kratid (9-12.place)6:3
4711:101Aruküla FC Joker - PPJ Lauttasaari Blue (19-20.place)1:3
4811:102JK Tammeka Valged -FC Alliance Adaži II (17-18.place)3:1
4911:103PPJ Lauttasaari White -BK-46 (15-16.place)1:2
5011:104JK Tallinna Kalev Valge - JK Tallinna Kalev Sinine (13-14.place)5:1
5111:401Saku Sporting Sinine - Maardu LM Sinine (1-8.place)1:2
5211:402FC Flora Rohelised - Nõmme Kalju FC (1-8.place)1:0
5311:403FC Flora Valged - FC Ararat Sinine (1-8.place)0:11
5411:404Football Alliance Adaži I - FC Ararat Punane (1-8.place)3:2
5512:151JK Tabasalu - Haapsalu JK Kratid (11-12.place)1:2
5612:152Põhja-Tallinna JK Volta - Maardu LM Valge(9-10.place)3:0
5712:501Saku Sporting - Nõmme Kalju FC (5-8.place)5:3
5812:502FC Flora Valged - FC Ararat Punane (5-8.place)0:11
5912:503Maardu LM Sinine - FC Flora Rohelised (1-4.place)6:2
6012:504FC Ararat Sinine - Football Alliance Adaži I (1-4.place)2:2 (7:8)
6114:001Nõmme Kalju FC - FC Flora Valged (7-8.place)5:0
6214:002Saku Sporting - FC Ararat Punane (5-6.place)3:3 (3:1)
6314:003FC Flora Rohelised - FC Ararat Punane (3-4.place)1:4
6414:004Maardu LM Sinine - Football Alliance Adaži I (Final)4:2

Võistkonnad

Võistkond
Saku Sporting Sinine
FC Flora Rohelised
BK-46
FC Flora Valged
Maardu LM Sinine
Maardu LM Valge
FC Ararat Sinine
FC Ararat Punane
PPJ Lauttasaari Blue
PPJ Lauttasaari White
JK Tallinna Kalev Valge
Nõmme Kalju FC
JK Tallinna Kalev Sinine
FC Joker Aruküla
Football Alliance Adaži I
Football Alliance Adaži II
JK Tammeka Valge
Haapsalu JK Kratid
JK Tabasalu
Põhja-Tallinna JK Volta
Leino Lõnsu
Saku Spring
Korraldaja

    Kui sul on küsimusi, helista või kirjuta siit!