Saku Spring header 02

Boys 2014 (08-09.04)

Tournament info

Playtime: 2x18
Players on the pitch: 7v7
Ball size: 4
Tournament date: 08-09.04.2023
Location: Sõle jalgpallihall

Group A

TeamGWDLDifPointsPlace
Saku Sporting321-20:47I
JK Tabasalu311114:84III
JK Augur3--33:320IV
FC Kuressaare Kollane32-114:76II
08.04.2023
NrTimePitchTeamsScore
111:301JK Augur - FC Kuressaare Kollane1:8
613:001JK Tabasalu - Saku Sporting2:2
714:301JK Tabasalu - JK Augur10:2
1015:151FC Kuressaare Kollane - Saku Sporting2:4
1317:301FC Kuressaare Kollane - JK Tabasalu4:2
1618:151Saku Sporting - JK Augur14:0

Group B

TeamGWDLDifPointsPlace
JK Tallinna Kalev3--38:220IV
Aruküla FC Joker321-24:77I
FC Kose321-19:47II
FC Kuressaare Sinine31-26:253III
08.04.2023
NrTimePitchTeamsScore
211:302Aruküla FC Joker - JK Tallinna Kalev7:4
412:152FC Kose - FC Kuressaare Sinine7:1
814:302Aruküla FC Joker - FC Kose2:2
1115:152FC Kuressaare Sinine - JK Tallinna Kalev 5:3
1417:302JK Tallinna Kalev - FC Kose1:10
1718:152FC Kuressaare Sinine - Aruküla FC Joker1:15

Group C

TeamGWDLDifPointsPlace
Maardu LM32-14:66II
Rakvere JK Tarvas Must3--32:100IV
FC Flora Rohevalged31-25:53III
JK SEPPS33--11:19I
08.04.2023
NrTimePitchTeamsScore
311:303Rakvere JK Tarvas Must - Maardu LM1:2
512:153FC Flora Rohevalged - JK SEPPS1:2
914:303Rakvere JK Tarvas Must - FC Flora Rohevalged1:3
1215:153JK SEPPS - Maardu LM4:0
1517:303JK SEPPS - Rakvere JK Tarvas Must5:0
1818:153Maardu LM - FC Flora Rohevalged2:1

Group D (10.-12.place)

TeamGWDLDifPointsPlace
JK Augur2--23:90III
JK Tallinna Kalev211-6:24I
Rakvere JK Tarvas Must211-5:34II
09.04.2023
NrTimePitchTeamsScore
1909:451JK Augur - JK Tallinna Kalev (10.-12.place)1:5
2311:151JK Augur - Rakvere JK Tarvas Must (10.-12.place)2:4
2712:451JK Tallinna Kalev - Rakvere JK Tarvas Must (10.-12.place)1:1

Group E (7.-9.place)

TeamGWDLDifPointsPlace
JK Tabasalu21-19:33II
FC Kuressaare Sinine2--21:190III
FC Flora Rohevalged22--12:06I
09.04.2023
NrTimePitchTeamsScore
2009:452JK Tabasalu - FC Kuressaare Sinine (7.-9.place)9:1
2411:152JK Tabasalu - FC Flora Rohevalged (7.-9.place)0:2
2812:452FC Kuressaare Sinine - FC Flora Rohevalged (7.-9.place)0:10

Group F (4.-6.place)

TeamGWDLDifPointsPlace
FC Kuressaare Kollane2--22:120III
FC Kose22--10:26I
Maardu LM21-15:33II
09.04.2023
NrTimePitchTeamsScore
2109:453FC Kuressaare Kollane - FC Kose (4.-6.place)1:8
2511:153FC Kuressaare Kollane - Maardu LM (4.-6.place)1:4
2912:453FC Kose - Maardu LM (4.-6.place)2:1

Group G (1.-3.place)

TeamGWDLDifPointsPlace
Saku Sporting211-8:64II
Aruküla FC Joker2--21:70III
JK SEPPS211-9:54I
09.04.2023
NrTimePitchTeamsScore
2209:454Saku Sporting - Aruküla FC Joker (1.-3.place)3:1
2611:154Saku Sporting - JK SEPPS (1.-3.place)5:5
3012:454Aruküla FC Joker - JK SEPPS (1.-3.place)0:4

Teams

Team
Saku Sporting
JK Tallinna Kalev
FC Kose
Maardu LM
FC Kuressaare Kollane
FC Kuressaare Sinine
FC Flora Rohevalged
JK SEPPS
JK Augur
Rakvere JK Tarvas Must
Raasiku FC Joker Aruküla
JK Tabasalu
Leino Lõnsu
Saku Spring
Organiser

    If you have questions, call us or write here!

    Reval Football Tournaments